Na Bystřičce 4, 772 00 Olomouc, +420 603 178 742

Nabídka pro firmy - masáže v kanceláři

Dle dohody zajistíme masáže a další relaxační a regenerační služby přímo ve Vaší firmě, v hotelu nebo v průběhu společenských, vzdělávacích, zábavných a sportovních akcí.

Masáže v kanceláři - bolesti hlavy, zad a šíje, únava a ospalost jsou nejčastější důsledky neúměrně dlouhého sezení u monitoru počítače.

Na přenosném masážním lehátku v prostoru Vašich kanceláří poskytneme Vašim zaměstnancům relaxační masáže. Masáže provádíme v oblastech zad, šíje, ramen i rukou a celková doba prováděné masáže a pocet klientu je otázkou dohody.

Společenské a další akce - masáže jsou vhodným doplňkem firemních akcí, seminářů, sportovních a vzdělávacích programů. Díky rozkládacím masérským stolům a klekačkám jsme schopni poskytnout masáže v podstatě kdekoliv!

Nabízíme 15-60minutové relaxační, zdravotní, sportovní nebo orientální masáže, které napomáhají při regeneraci sil, odstraňování bolesti a únavy, zlepšují krevní i mízní oběh a kloubní pohyblivost.

Masáže v hotelu - dle dohody zajistíme různé druhy masážních a relaxačních technik pro Vaše hotelové hosty. Masáže provádíme v pokoji hosta na našem přenosném masážním lužku nebo v hotelové masážní místnosti.